x Bezpieczny Hotel - przestrzegamy zasad ochrony przed zakażeniem COVID-19.

Rewal i okolica

Rewal co roku przyciąga masy turystów mnogością form wypoczynku – od aktywnych wypadów rowerowych na świetnie przygotowanych szlakach, przez spacery po malowniczych terenach i szaleństwa w parkach rozrywki, na leżeniu plackiem na plaży kończąc. Nie brakuje też imprez, odbywających się w sezonie wakacyjnym naprawdę często oraz ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, tj.: piękna, szeroka plaża, platforma i taras widokowy, rewalskie wieloryby, przystań rybacka, Aleja Róż i Zakochanych i wiele innych. Dzieci będą zachwycone wizytą w Bajkowej Chacie lub Parku Wieloryba.

Wszystkie miejscowości Wybrzeża Rewalskiego, czyli Rewal, Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Trzęsacz, także proponują masę rozrywek, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Wędrując po okolicy, wybierać można np. spośród: przejażdżki zabytkową lecz pięknie odnowioną Nadmorską Kolejką Wąskotorową, podziwiania słynnych ruin gotyckiego kościoła na skarpie w Trzęsaczu, wspięcia się na szczyt Latarni Morskiej w Niechorzu, odwiedzenia Motylarni, Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Multimedialnego Muzeum na Klifie, Magicznego Domku czy 3 parków linowych. Nie zabrakło nawet kilku boisk sportowych, kortów tenisowych czy skateparków.

W Rewalu pięknie jest o każdej porze roku. Warto tu przyjechać zarówno w sezonie letnim, jak i jesienią czy zimą, kiedy nadmorski krajobraz zmienia się na bardziej tajemniczy i znacznie bardziej spokojniejszy. W okresie świątecznym rewalskie uliczki przystrajają dodatkowo kolorowe iluminacje świetlne i robi się tu naprawdę magicznie. To jak widać, zdecydowanie miejsce dla każdego i w każdych warunkach pogodowych!

Rewal