Regulamin

 1. Na terenie obiektu „Baltic Sun” obowiązuje zakaz palenia. Stwierdzenie niezastosowania się do niniejszego zakazu skutkuje naliczeniem kary finansowej w wysokości 600 zł.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00.
 3. Gość wynajmując pokój określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 4. Warunki rezerwacji należy uzgodnić telefonicznie lub poprzez e-mail/fax a następnie wpłacić przedpłatę w ustalonym terminie i przesłać potwierdzenie wpłaty.
 5. Rezerwacje uznaje się za nieważną w przypadku braku przedpłaty po upływie uzgodnionego terminu.
 6. Płatności za zarezerwowany pobyt a także ustalenie opcji wyżywienia należy dokonać przy zameldowaniu, pierwszego dnia pobytu.
 7. W przypadku rezygnacji późniejszej niż 60 dni przed datą przyjazdu – zadatek nie podlega zwrotowi.
 8. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże obiektu „Baltic Sun” i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 9. “Baltic Sun” zapewnia wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem pokoju oraz wymianą ręczników w razie potrzeby lub na prośbę gościa (nie wcześniej niż po upływie 7 dni – wymiana pościeli, wymiana ręczników – nie wcześniej niż 4 dni).
 1. “Baltic Sun” zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do kierownika obiektu lub w recepcji.
 2. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 3. Po godzinie 22.00 w obiekcie “Baltic Sun” nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
 4. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 6:00.
 5. Przy opuszczeniu obiektu “Baltic Sun” klucz do drzwi pokoju, po ich zamknięciu, należy pozostawić w recepcji.
 6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
 7. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od godz. 8:00 do 10:00 w restauracji, natomiast obiadokolacja od godz. 16:00 do 17:00 w restauracji (napoje dodatkowo płatne), konsumpcja – wyłącznie na terenie restauracji. (Kanapki i jedzenie na wynos zostanie dopisane do rachunku pokoju).

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu!

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
DANE FIRMY:
Firma PRO-KOM Kaczmarski Artur
Piastowska 12, 72-344 Rewal, NIP: 577-111-01-95, REGON: 151391549